O mnie
Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, akredytowanej przez EAGT.
Przez 20 lat pracowałam w korporacjach, znam mechanizmy, które są tam obecne i pracę pod presją. Postanowiłam zmienić swoje życie i pracę na taką, która pozwoli mi na prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem.
Prywatnie lubię aktywność fizyczną, chodzę na długie wycieczki, lubię odkrywać nowe miejsca, lubię kontakt z naturą, dzięki której ładuję baterie. Jestem w związku, mam dorosłego syna i dwa koty uratowane przed schroniskiem.
Jak pracuję?
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Zapraszam osoby, które przeżywają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, doświadczających lęku, niepokoju, niepewności, pustki, a także przygnębienia i braku sensu w życiu. W psychoterapii ważny jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, spotkanie, które daje poczucia bycia widzianym i akceptowanym takim, jakim się jest. Bezpieczna relacja i doświadczanie siebie „tu i teraz” pozwala na odkrywanie źródeł cierpienia, nazwanie ich i znalezienie drogi do zmiany.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję na podstawie kodeksu etycznego EAGT [1]. Rozwijam swoje umiejętności na szkoleniach i treningach rozwoju osobistego.
Szkolenia
- Jedna pacjentka oczami 4 psychoterpetów: CBT, psychodynamicznie,
Gestalt, systemowo. - Ruch do kontaktu. Wprowadzenie do relacyjnej praktyki ciałem i
ruchem w terapii Gestalt. - Diagnoza Gestalt w praktyce.
- 5 kroków według Enright’a – kontrakt w praktyce.
Doświadczenie
- prowadzenie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych,
- jako ko-terapeutka w grupie terapeutycznej dla młodzieży,
- psychoterapia własna indywidualna i grupowa,
- superwizja indywidualna i grupowa.
Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na spotkanie?
Zapraszamy do kontaktu: