magdalena wieclawska

O mnie

Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, akredytowanej przez EAGT.

Przez 20 lat pracowałam w korporacjach, znam mechanizmy, które są tam obecne i pracę pod presją. Postanowiłam zmienić swoje życie i pracę na taką, która pozwoli mi na prawdziwy kontakt z drugim człowiekiem.

Prywatnie lubię aktywność fizyczną, chodzę na długie wycieczki, lubię odkrywać nowe miejsca, lubię kontakt z naturą, dzięki której ładuję baterie. Jestem w związku, mam dorosłego syna i dwa koty uratowane przed schroniskiem.

Jak pracuję?

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Zapraszam osoby, które przeżywają trudności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji, doświadczających lęku, niepokoju, niepewności, pustki, a także przygnębienia i braku sensu w życiu. W psychoterapii ważny jest dla mnie kontakt z drugim człowiekiem, spotkanie, które daje poczucia bycia widzianym i akceptowanym takim, jakim się jest. Bezpieczna relacja i doświadczanie siebie „tu i teraz” pozwala na odkrywanie źródeł cierpienia, nazwanie ich i znalezienie drogi do zmiany.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję na podstawie kodeksu etycznego EAGT [1]. Rozwijam swoje umiejętności na szkoleniach i treningach rozwoju osobistego.

Szkolenia

  • Jedna pacjentka oczami 4 psychoterpetów: CBT, psychodynamicznie,
    Gestalt, systemowo.
  • Ruch do kontaktu. Wprowadzenie do relacyjnej praktyki ciałem i
    ruchem w terapii Gestalt.
  • Diagnoza Gestalt w praktyce.
  • 5 kroków według Enright’a – kontrakt w praktyce.

Doświadczenie

  • prowadzenie psychoterapii indywidualnej osób dorosłych,
  • jako ko-terapeutka w grupie terapeutycznej dla młodzieży,
  • psychoterapia własna indywidualna i grupowa,
  • superwizja indywidualna i grupowa.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub umówić się na spotkanie?
Zapraszamy do kontaktu: