O mnie
Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt, w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, realizującym program zgodny z akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT) i Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP). Ukończyłam także Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt, a swoje przygotowanie psychoterapeutyczne rozpoczęłam w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie kończąc roczny program rozwoju osobistego (Rok Rozwojowy).
Jestem także interwentką kryzysową – ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii Kryzysu i Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Prywatnie jestem certyfikowaną behawiorystką i kynoedukatorką, miłośniczką psów, spacerów i sportu, uwielbiam górskie wycieczki.
Jak pracuję?
Pracuję w nurcie psychoterapii Gestalt, ponieważ integruje ona ciało, umysł i emocje z kontekstem życia, sytuacją oraz historią każdej osoby. Postrzegam terapię jako przestrzeń refleksji i odkrywania — tego, co Cię w życiu wspiera, a co nie przynosi efektów oraz jak możesz zbliżać się do tego, czego naprawdę potrzebujesz. Myślę, że proces terapeutyczny ma głęboko uzdrawiający i transformujący potencjał, który sprzyja zmianom w nas samych, naszych relacjach i otoczeniu.
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, a także grupy wsparcia i warsztaty psychoedukacyjne. W gabinecie wspieram osoby, które m.in. doświadczają kryzysu, lęku, depresji, które zmagają się z niską samooceną lub znajdują się w niesatysfakcjonujących, powtarzających się sytuacjach/związkach. Pracuję też z osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego i potrzebującymi wsparcia w związku z nadchodzącym wyzwaniem. Pomagam osobom, które chcą zgłębić, co miało wpływ na ich życie w przeszłości, mającym ogólne poczucie, że coś jest nie tak i takim, które poszukują sensu życia i motywacji. Towarzyszę osobom po trudnych, traumatycznych doświadczeniach (PTSD, cPTSD), a także tym, którzy doświadczyli straty i żałoby. Serdecznie zapraszam do gabinetu osoby neuroróżnorodne oraz te, które chcą lepiej zrozumieć siebie i innych.
Doświadczenie
Swoje doświadczenie w obszarze zdrowia psychicznego zdobywałam w organizacjach pozarządowych (m.in. w fundacji „Terapia to nie wstyd”, czy w fundacji „ITAKA”), państwowych placówkach świadczących pomoc w zakresie zdrowia psychicznego odbywając staże, m.in. w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej, czy staż kliniczny w MSCZ w Pruszkowie – w Tworkach.
Posiadam również wieloletnie doświadczenie pracy w biznesie, co daje mi szerszą perspektywę i zrozumienie kontekstu życia swoich klientów, dzięki czemu jestem w stanie lepiej ich wspierać w ich codziennych zmaganiach.